Böcek İlaçlama

Böcek İlaçlama haşere ilaçlama ne kadar garantili? Haşereler evlerde sık olarak görülen canlılardandır. Bu canlılardan kurtulabilmenin en etkili yolu evleri ilaçlamaktır. Fakat evlerin ilaçlanması için seçilecek olan böcek ilaçlama şirketi son derece önemlidir. Her firma böcek ilaçlama konusunda başarılı bir hizmet sunamayabilir.

Bu sebeple haşere ilaçlama yaptıracak olanlar, detaylı bir inceleme yaparak buna karar vermelidir. Böcekleri yok etme konusunda doğru bir firma seçilirse, en garanti yöntem ilaçlama yöntemidir.

Böcek İlaçlama
Böcek İlaçlama

Böcek İlaçlama Koku Yapar Mı?

Haşere İlaçlama insanların koku alması veya almaması göreceli bir durumdur. Bu sebeple böcek ilaçlama hizmeti sonrasında eksiksiz olarak koku alınır veya alınmaz tarzında net bir açıklama yapılamaz. Böcek ilaçlama firması kokusuz veya az kokulu olan ilaçlarla ilaçlamayı yapar. Bu da ufak bir havalandırma işleminden sonra kurtulması mümkün olan bir durumdur.

Ücretsiz Evde Haşere Denetimi

Böcek ilaçlama uzmanları, evinizi haşerelerden uzak tutmak için çok çalışıyor.

 • 1. İletişim
 • Yerel şubenizin sizinle iletişime geçmesini ayarlayacağız

Yerel uzmanlar

 • En kısa bir süre içinde sizi arayacağız (Pzt – Cuma)
 • 2. Anket
 • Haşere probleminizi tartışacağız, gerekirse bir anket düzenleyeceğiz ve bir teklif ve tavsiyeler sunacağız.

Size uygun bir zamanda randevu

 • Haşere probleminize özel çözümler
 • Sertifikalı
 • 3. Tedavi
 • QualityPro sertifikalı uzmanlarımız tedavinizi sağlamak amacıyla dışarı çıkacaktır.

Size uygun bir zamanda randevu

 • Çevreye duyarlı yaklaşım
 • Çocuk ve evcil hayvan dostu tedaviler
 • 4. Bakım Sonrası
 • Sorununuzun çözüldüğünden emin olmak için arzu ettiğiniz kadar ziyaret yapacağız
 • Garantili çözümler
 • Önleme tavsiyesi

Böcek İlaçlama Sırasında Evden Gidilmeli Midir?

 • Düzenli olarak havalandırma yapmak gerekir.
 • İlaçlı hava solunmamalıdır.
 • Açıkta yiyecek veya içecek bırakılmamalıdır.
 • Açık alanlarda çöp veya atık bırakılmamalıdır. Bu şekilde haşere ilaçlama hizmetinden çok daha iyi bir biçimde faydalanabilmek mümkündür.

Ev ilaçlama haşere ilaçlama şirketi uzun senelerden beridir, bir çok kişinin ev veya iş yerlerine ilaçlama yapar. İlaçlama sırasında ekibin daha rahat çalışabilmesini sağlamak adına bulunulan ortamı terk etmek gerekebilir. İş yerlerinde bu durumlar iş yerlerinin kapalı olduğu vakitlera uygun olarak düzenlenebilir. Aynı şekilde iş yerlerinde de bu durum söz konusudur. Tatile gidilecek vakitler, veya evde olunmayan vakitler ilaçlama için değerlendirebilir.

Böcek İlaçlama

Böcek İlaçlamasından Sonra Temizlik Yapılabilir Mi?

Bina ilaçlaması hizmeti alan bir çok kişi, şikâyetçi olduğu böceklerden belirli bir süre kurtulabilir. Bu süre çoğu zaman 1 veya 3 ay olarak değişebilir. Sürenin değişmesinde kullanılacak olan ilacın kalitesi söz konusudur. Fakat bu süreler içerisinde haşerelerin oluşmasına ortam hazırlayacak durumlardan da kaçınmak gerekir.

Böcek İlaçlama İşleminden Sonra Dikkat Edilmesi

Fabrika ilaçlama hizmeti alınsa bile dikkat edilmesi gerekli olan bazı durumlar vardır. Bunlar şu biçimde sıralanır;
İlaçlamadan sonra 15-20 gün boyunca çok ıslak temizlik yapılmamalıdır.

Hamam Böceği İlaçlaması Nasıl Yapılır?

Hamam böcekleri çoğu zaman koloni halinde yaşamakta olan ve insanların tehlikeli hastalıklar yaşamasına neden olabilen canlılardır. Bu canlılardan zarar görmek istemeyenler bunun için farklı yolları deneyebilirler. Fakat hamam böcekleri ilaçlama yöntemi dışındaki alışılmış yöntemlerden çok fazla etkilenmeyebilir.

Bunun sebebi de çok rahat bir biçimde üreme yapabilmesindendir. Böcek ilaçlama hizmeti sayesinde yaşam alanlarını işgal eden hamam böceklerinden kurtulabilmek mümkündür. Hamam böceği ilaçlama işlemleri şirketlere göre farklılık gösterir.

Bu işlemin yapılabilmesi için uzman ekipmanlardan yardım almak gerekir. Ayrıca bu işi yapan kişiler alanında uzmandır ve böcek ilaçlama işlemlerine öncelikle keşif ile başlarlar.

Hamam Böceklerini Yok Edebilmek Mümkün Müdür?

Hamam böcekleri insanların günlük yaşamlarında sorun yaşamasına neden olabilir. Fakat hamam böceklerinden kalıcı olarak kurtulabilmek mümkündür. Bunun için hizmet sunan çok fazla böcek ilaçlama firması vardır. Haşere ilaçlama, ev veya iş yerlerinde çok fazla karşılaşılabilen haşerelerden kurtulma konusunda çok nitelikli hizmet verir. Bu sayede hamam böcekleri yok edilebilir ve daha temiz ortamlar oluşturulabilir.

Hamam Böceklerinin Özellikleri

Hamam böcekleri bulundukları yerlere çok kısa bir süre içinde yumurtalarını bırakırlar. Bıraktıkları yumurtalar kısa bir süre içinde o alanda bir böcek istilasına neden olabilir. Bunun olmaması için ise, ilaçlama yönteminden yararlanmak gerekir.

 • Hamam böceklerinin genel fonksiyonları şunlardır;
 • Hamam böcekleri karanlık yerlerde bulunmayı severler.
 • Kendi vücutlarından daha dar yerlerde de yaşayabilirler.
 • Mikrop ve bakteri yayma konusunda çok hızlıdırlar.

Dışarda kalan yiyeceklere veya çöplere gelebilirler. Bu gibi fonksiyonlarınin beraberinde farklı fonksiyonları de vardır. Fakat bu fonksiyonlarınin çoğu, ilaçlama işleminin ne kadar gerekli olduğunu gösterir. İlaçlama hizmeti alınmayan yerlerde, böcekler insanların sorun yaşamasına neden olabilir.

Hamam Böceklerinden Kurtulmak İçin Yapılması Gerekenler

Hamam böceklerinden kurtulmak isteyenlerin yalnızca ilaçlama yaptırması yetersizdir. Bununla beraber bazı durumlara da dikkat etmeleri gerekir. Öyle ki dikkat edilmediğinde, böceklerin yeniden yaşama alanlarına gelebilir. Böceklerden kurtulmak isteyenlerin yapması gerekenlerden bazıları şunlardır;

 • Tezgah üstlerinde yiyecek bırakılmamalıdır.
 • Çöpler günlük olarak atılmalıdır.
 • Kapı veya pencere sızıntıları gibi alanlar kapatılmalıdır.

Kuru gıdalar kapalı olan kaplarda kalmalıdır. Bu şekilde hamam böceklerinden kurtulabilmek daha da olanaklı hale getirilebilir.

Hamam Böceği İlaçlama Fiyatları

Hamam böceklerini ilaçlama fiyatları belirlenirken, ilaçlanacak olan alana göre fiyat belirlenir. Alan ne kadar büyük olursa fiyat da o kadar yüksek olur. Yapılan keşif sonrasında ilaçlamaya karar verilir ve buna göre bir fiyat belirlenir. Bu şekilde hamam böceği ilaçlama hizmeti alınabilir.

En ileri teknoloji, tedavileri ve araçları kullanan yüksek eğitimli, lisanslı ve eyalet onaylı haşere uzmanlarımız hizmet verdikleri topluluklarda yaşar ve güzel doğu eyaletlerine musallat olan böceklere aşinadır. Karıncalar, kırkayaklar, hamamböcekleri, kulağakaçanlar, pireler, sinekler, fareler, güveler, sıçanlar, örümcekler, sokan böcekler, termitler ve daha onlarcası gibi yaygın zararlılar, en çok 36 tanesine karşı sene boyunca koruma sunan, pestfree365 planımız kapsamında rahatlıkla kapsanmaktadır. Yaygın zararlılar Ayrıca termit, tahtakurusu, yeşil ve sivrisinek ve kene tedavilerinde uzmanız.

Böcek ilaçlama haşere engelleme

Giriş noktalarını, tavan aralarını ve gezinme alanlarını hedefleyerek siz ve aileniz için ekstra bir koruma ve gönül rahatlığı katmanı sağlar. Tavan araları için TAP izolasyonu, gezinme alanları için nem bariyerleri ve garaj ve giriş kapıları için özel olarak tasarlanmış hava izolasyonu, sadece kemirgenleri ve diğer yıkıcı zararlıları evinize girmekten ve evinizde yaşamaktan caydırmakla kalmaz, hemde enerji tasarrufludur. Ayrıca termit kontrolü, kuş kontrolü, bitki örtüsü yönetimi ve biyolojik iyileştirme dahil olmak üzere iş yerleri için eksiksiz haşere kontrolü sunar.

Haşere kontrol hizmetleri

Hem konut hem de ticari mülkler, her çeşit haşere sorununu çözmek için uzmanlarına güvenebilir.

Haşere kontrol hizmetleri, en yüksek seviyede risk yönetimi, güvence ve yanıt verebilirlik sağlar.

Durumunuza ve ihtiyaçlarınıza özel olarak uyarlanmış sektör lideri çözümler sağlama konusunda uzmanız. Fümigasyon işlemlerinden kalıntı dezenfeksiyona, inşaat öncesi termit koruma hizmetlerine ve daha fazlasına kadar ticari ve konut mülklerinizi haşerelerden uzak tutmak için burda.

Ev sahipleri

Tedavi edilmeyen haşereler evinize zarar verir ve ailenizin sağlığını tehdit eder. Böceklerin ve kemirgenlerin ne kadar zararlı olabileceğini anlıyoruz ve bu sebeple ayrıntılı ev haşere kontrol hizmetleri veriyoruz. Karıncalar, fareler, termitler ve diğer ev zararlılarından kurtulmak için harekete geçin ve Harekete geçin!