Diş Kliniği

Diş Kliniği inci gibi beyaz bir gülümseme istiyor, ancak içeriği bilinmeyen ve tehlikeli kimyasallarla dolu bir ürün kullanmak istemiyor musunuz? Bunun için endişelenmene gerek yok. Dişlerinizi evde yapmanın birçok güvenli ve etkili doğal yolu vardır. Bu yolları takip ederek, parlak gülümsemenizi bir daha geri almak zorunda kalmazsınız.Göre, insanların çoğu gülümsemelerinin daha parlak ve beyaz olmasını istiyor. Evde diş beyazlatma tedavilerinin bu günlerde bu kadar popüler hale gelmesine şaşmamalı!

Diş Kliniği
Diş Kliniği

Degerlerimiz

Biz ilişki temelli bir pratiğiz . Hastalarımızla ve toplumla uzun süreli bir ilişki kurmak bizim için önemlidir. Sizi bir kişi olarak tanımak ve sizin için neyin önemli olduğunu anlamak için zaman ayıracağız. 

Bazı hastalarda diş hekimi ziyareti sırasında endişe olabilir. Amacımız , hastalarımızın diş randevularını sabırsızlıkla beklemelerini sağlamak için rahatlatıcı, stressiz bir ortam sağlamaktır.

Vizyonumuz

Vizyonumuz, iyi diş sağlığı ve genel sağlığı teşvik ederek hastalarımızın yaşam kalitesini iyileştirmektir. 

Hedefimiz

Amacımız, hastalarımızın diş hekimi ziyaretlerini sabırsızlıkla beklediği rahat bir ortam sağlamaktır.  

Kozmetik diş hekimliği

Estetik diş hekimliği, sağlıklı olduğu kadar güzel bir gülümseme yaratmakla ilgilidir. Günümüzün estetik diş hekimliği teknolojileri ile her zaman istediğiniz parlak, sağlıklı gülümsemeyi yaratmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

İmplant Diş Hekimliği

Dişlerle aynı estetik ve restoratif prensipleri kullanarak, implantları dişlerin geri kalanıyla sorunsuz bir şekilde akacak şekilde restore ediyoruz. Daha önce tek seçenek köprüler ve çıkarılabilir apareyler iken, şimdi kaybedilenleri implantlarla değiştirebiliyoruz.

Temel diş eti hastalığı tedavisi ve önlenmesinin ötesine geçen çok çeşitli prosedürler konusunda eğitim aldık. Sohosmile’de, periodontal tedavi için en son tekniklere ve teknolojiye erişmenizi sağlıyoruz.

Ortodonti

INVISALIGN™ bantlar, braketler veya teller olmadan dişleri düzeltmenin açık ve kolay yoludur. INVISALIGN™, dişlerinizi bir dizi özel yapım, çıkarılabilir, neredeyse görünmez Hizalayıcı ile kademeli olarak hareket ettirir.